АртДімДизайн

ландшафтна студія

Мистецький підхід до вашого життя та житла!

Ландшафтний дизайн, благоустрій, озеленення, газони, поливи,
формування садів, укладання бруківки... та багато інших послуг,
які ви можете замовити вже зараз. ТЕЛЕФОНУЙТЕ...

Ландшафтний дизайн, благоустрій, озеленення...

«АртДімДизайн» це ландшафтна студія, де працюють креативні та досвідчені люди. Колектив амбітних та молодих спеціалістів не лише допоможе втілити в життя найкращі “проекти” клієнтів, а і доведе до ідеалу будь-яку ідею. Працівники студії знають, що кожне обійстя – це острівець затишку, який має радувати свого власника щодня.

Оскільки наші дизайнери прислуховуються до бажань клієнтів, то кожна робота має свій, індивідуальний стиль, адже бачення прекрасного у всіх геть різне.

Окрім краси, яку створюємо щодня великим колективом, ми гарантуємо своєчасне виконання замовлення. Співпрацюючи з «АртДімДизайн», можете бути впевнені – робота буде виконана чітко в обумовлений термін.  Щодо ціни на ландшафтний дизайн, з впевненістю заявляємо, що ми надаємо якісні послуги за демократичними цінами!

Проблемою не стане і місце проживання, адже ми готові братися за роботу і в найвіддаленіших куточках України. Не варто шукати маловідомі компанії, які знаходяться поблизу – зверніться до знавців своєї справи, які вже десять років допомагають облаштовувати “райські куточки”.

Щодня, протягом десяти років наші професіонали ставлять собі виклики та виходять за рамки своїх особистих вподобань. Величезний досвід за плечима наших співробітників, маса найекстравагантніших ідей, які вони з успіхом реалізують і донині – найкращий показник нашого професіоналізму. Ну і звісно, сотні задоволених клієнтів, які радять нашу команду своїм родичам, друзям, знайомим та близьким, ще раз доводять, що ми здатні втілити будь-яку задумку.

Послуги ландшафтного дизайну включають себе великий спектр послуг, які ви можете замовити у нас.

Отож, якщо ви хочете виходити з будинку та потрапляти на чудово оформлене подвір’я, чи мати вигляд з вікна кімнати на красивий газон, чи сад, то без сумніву звертайтесь в «АртДімДизайн»

Досвід з облаштування присадибних ділянок, яким ділимося з клієнтами уже впродовж 12 років, доводить, що наші знання та Ваші бажання завжди йдуть у ногу з часом моди та сучасним трендам. Наші професіонали дозволяють реалізовувати найспонтанніші та найекспериментальніші задуми та мрії. 

Адже якісний та спеціалізований догляд за газонами, декоративними рослинами та деревами, які створять для Вас затишні оазиси краси та здоровя, формування фруктових садів, найрізноманітніші водні інсталяції, альпінарії та рокарії, внесуть у Ваше життя різнобарвність та романтизм!

Послуги ландшафтної студії "АртДімДизайн"

Наші роботи

Фотографії нових робіт ландшафтної студії “АртДімДизайн”, м. Івано-Франківськ.

Як ми працюємо

Ландшафтна студія «АртДімДизайн» - це більше, ніж облаштування території. Це мистецький підхід до Ваших бажань та мрій, який дозволить перетворити Вашу зону комфорту в квітучий райський куточок. Тонкощі такої майстерності не завжди знають садівники-аматори, тому займатися цим повинні професіонали.
КОМАНДА НАШОЇ СТУДІЇ:

Розробить

унікальний ландшафтний ескіз у декількох варіантах після того, як ознайомимося з Вашою ділянкою.

Запропонує

в надкороткий термін проект (генплан) садової ділянки з урахуванням Ваших побажань.

Виконає

після всіх підготовчих робіт Ви отримуєте варіант Вашої ділянки з усіма уточненнями.

Все "під ключ"

Виконуємо проекти «під ключ», від дизайну ділянки з вивчення місцевості до їх завершення.

Комплексна пропозиція

При виборі для роботи на Вашій присадибній ділянці нашої студії «АртДімДизайн», з метою облаштування її по-сучасному та відповідно до Ваших вподобань та побажань, Ви отримуєте в якості бонуса

АКЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ

 безкоштовний місячний догляд нашого флориста та дизайнера з естетики оформлення за всією реконструйованою територією, консультацію наших спеціалістів господарю чи садівнику з догляду рослинності та експлуатації садових комунікацій, подальші онлайн-консультації наших операторів з метою збереження та підтримання осучасненої території в естетичному стані.

Замовити послугу

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста ландшафтної студії “АртДімДизайн”.

Питання - відповіді

На жаль охопити весь об’єм робіт, що ми виконуємо  неможливо. На сайті представлені найголовніші, найзатребуваніші позиції. Телефонуйте за номерами, які вказані на сайті, і наші спеціалісти вас проконсультують.

Ми надаємо послуги на всіх етапах формування прибудинкової території, ціна залежить від типу робіт, які ви плануєте замовити. Крім того, ціна варіюється залежно від матеріалів, які обираєте Ви! Але можемо вас запевнити, що ми – компанія з демократичною ціновою політикою.

Коли ви замовляєте роботу в наших майстрів, вам одразу скажуть кінцевий термін виконання. Залежно від типу роботи, розміру території, грунту і т.д. може змінюватись тривалість робіт. Наші працівники завжди виконують замовлення в обумовлений термін.

Сучасні сади включають в себе не лише плодові дерева, а й декоративні. При оформленні потрібно враховувати які культури ви висаджуєте, і зберігати відстань такою, щоб розвиток та ріст кожного дерева не заважав іншому. Саме тому за плануванням саду треба звертатися до професіонала – він допоможе підібрати оптимальні варіанти комбінацій.

Сосни витримують будь-які погодні умови, але вони дуже вибагливі при висадці. Для посадки потрібен цілісний кореневий ком, так як коріння дуже ніжне, воно швидко помирає на відкритих ділянках. Висаджувати сосни краще зимою, але також можна це зробити восени або навесні.

Висаджувати дерево потрібно в піщаний ґрунт, і якщо він вадкий – то зробити дренаж в ямі. Тільки правильні умови висадки забезпечать хорошу приживаність дерева.

Вибір плитки для тротуару залежить від її подальшого використання і навантаження, яке на неї буде приходитися. Тротуарна плитка для громадських місць добре відрізняється від плитки для тротуару на приватному подвір’ї як по характеристиках, так і по ціні.

Запам’ятайте, що високоякісна плитка не може бути максимально дешевою. Якщо у вас виникають труднощі з вибором, то зверніться за допомогою до професіоналів, озвучте свій бюджет і вони зможуть вам підібрати оптимальний варіант.

Ну в першу чергу через естетичний вигляд. Посівний газон далеко не завжди може вас задовільнити – він має дефекти, трава може проростати нерівномірно, і це відображається на вигляді усієї ділянки. З рулонним газоном ситуація зовсім інша – догляд за таким покриттям легший и дешевший,  також рулонний газон дозволяє скорегувати нерівності грантового покриття. Ну і найосновніше – ви отримаєте зелену гарну ділянку одразу після застелення.

  1. Наш спеціаліст виїжджає на вашу ділянку і проводить перед проектний аналіз.
  2. Далі складається ТЗ, враховуючи ваші побажання.
  3. Розробляється концепція, обирається стиль ділянки, дизайнер створює декілька варіантів оформлення ділянки.
  4. Після вибору дизайну створюється кінцевий проект зі всією технічною документацією.
  5. Команда розпочинає свою роботу.

Спектр послуг, які надає наша компанія надзвичайно великий, і ми не в змозі про все розповісти на одній сторінці.

Але ми завжди готові відповісти на всі запитання, просто зателефонуйте нам!