Формування альпінаріїв, рокаріїв та клумб

Не хочете, щоб Ваша територія була схожа на інші, хочете чогось цікавого? Нема питань, наші спеціалісти знайдуть вихід і тут! Нотки екзотики додадуть рокарії – кам’янисті садки, або ж альпінарії – куточки вирощування альпійських рослин. Різноманітність рослин додає саду незвичності та, водночас, захоплює власників мистецтвом вирощування та догляду та не баріться, змушуйте сусідів з захопленням дивитись на ваші садки!

Традиційними для нас є клумби, які ніколи не втратять своєї актуальності. Місцина, де зібрані квіти різних кольорів, запахів, завжди приверне увагу та нюх всіх, хто буде поруч.

Клумби можуть бути різних розмірів, складатись з найдивніших видів рослин, але в будь-якому випадку заворожують своєю красою. В період цвітіння навіть найпростіші квіти будуть приносити естетичне задоволення вам та вашим гостям.

Якщо квіткову клумбу кожен може уявити з квітів чи рослин , які характерні для нашої місцевості, то елементи екзотики та незвичності додадуть альпінарії з колекціями альпійської й субальпійської флори чи рокарії , у яких висаджують не лише гірські рослини, але й степові, пустинні, лісові, лугові. Головною умовою такого поєднання різновидів є пишність та яскравість вічнозелених рослин впродовж цілого року. Підбір жителів рокаріїв і їх вирощування захоплює власників територій мистецтвом вирощування таких рослин на довгі роки.

Тематична фотогалерея робіт напрямку "Формування альпінаріїв, рокаріїв та клумб"

Замовити послугу

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста ландшафтної студії “АртДімДизайн”.

Спектр послуг, які надає наша компанія надзвичайно великий, і ми не в змозі про все розповісти на одній сторінці.

Але ми завжди готові відповісти на всі запитання, просто зателефонуйте нам!