Формування альпінаріїв, рокаріїв та клумб

Не хочете, щоб Ваша територія була схожа на інші, хочете чогось цікавого? Нема питань, наші спеціалісти знайдуть вихід і тут! Нотки екзотики додадуть рокарії – кам’янисті садки, або ж альпінарії – куточки вирощування альпійських рослин. Різноманітність рослин додає саду незвичності та, водночас, захоплює власників мистецтвом вирощування та догляду та не баріться, змушуйте сусідів з захопленням дивитись на ваші садки!

Традиційними для нас є клумби, які ніколи не втратять своєї актуальності. Місцина, де зібрані квіти різних кольорів, запахів, завжди приверне увагу та нюх всіх, хто буде поруч.

Клумби можуть бути різних розмірів, складатись з найдивніших видів рослин, але в будь-якому випадку заворожують своєю красою. В період цвітіння навіть найпростіші квіти будуть приносити естетичне задоволення вам та вашим гостям.

Якщо квіткову клумбу кожен може уявити з квітів чи рослин , які характерні для нашої місцевості, то елементи екзотики та незвичності додадуть альпінарії з колекціями альпійської й субальпійської флори чи рокарії , у яких висаджують не лише гірські рослини, але й степові, пустинні, лісові, лугові. Головною умовою такого поєднання різновидів є пишність та яскравість вічнозелених рослин впродовж цілого року. Підбір жителів рокаріїв і їх вирощування захоплює власників територій мистецтвом вирощування таких рослин на довгі роки.

Тематична фотогалерея робіт напрямку "Формування альпінаріїв, рокаріїв та клумб"

Спектр послуг, які надає наша компанія надзвичайно великий, і ми не в змозі про все розповісти на одній сторінці.

Але ми завжди готові відповісти на всі запитання, просто зателефонуйте нам!