Ландшафтний дизайн в Бучачі

Бажання облагородити територію приватного будинку не покидає вас?

Ми пропонуємо послуги ландшафтного дизайну, благоустрою та озеленення в місті Бучач. 

До вашої уваги створення садів та квітників, розробка плану садиби та її оформлення, оформлення штучний водоймищ, прокладання стежок та укладання плитки, створення газонів та багато іншого. Ми працюємо з проектами будь-якої складності і будь-якого бюджету.

Оформлення території приватного будинку – завдання не з простих. Хочеться щоб було і місце для відпочинку, і для ігор дітей, і садок невеликий, і ще ділянка для квітів, а головне, щоб все було легко доглядати. Ми пропонуємо бюджетні рішення, які дозволять саму звичайну ділянку перетворити у витвір мистецтва.

Створення ландшафтного проекту – це величезна праця архітекторів, інженерів, дизайнерів і агрономів. Кожен з них вкладає частинку себе, щоб створити затишний двір і перевершити ваші очікування.

Усі дизайнери – люди творчі і щоденно придумують десятки оригінальних рішень, одне з яких обов’язково прийдеться вам до душі. Агрономи порадять які рослини де посадити, як за ними доглядати і як поливати, щоб вони були прикрасою двору.

Саме тому, якщо і довіряти свій затишок навколо будинку – то тільки професіоналам студії «АртДімДизайн».

Послуги ландшафтної студії "АртДімДизайн" в м. Бучач

Як ми працюємо

Ландшафтна студія «АртДімДизайн» - це більше, ніж облаштування території. Це мистецький підхід до Ваших бажань та мрій, який дозволить перетворити Вашу зону комфорту в квітучий райський куточок. Тонкощі такої майстерності не завжди знають садівники-аматори, тому займатися цим повинні професіонали.
КОМАНДА НАШОЇ СТУДІЇ:

Розробить

унікальний ландшафтний ескіз у декількох варіантах після того, як ознайомимося з Вашою ділянкою.

Запропонує

в надкороткий термін проект (генплан) садової ділянки з урахуванням Ваших побажань.

Виконає

після всіх підготовчих робіт Ви отримуєте варіант Вашої ділянки з усіма уточненнями.

Все "під ключ"

Виконуємо проекти «під ключ», від дизайну ділянки з вивчення місцевості до їх завершення.

Комплексна пропозиція

При виборі для роботи на Вашій присадибній ділянці нашої студії «АртДімДизайн», з метою облаштування її по-сучасному та відповідно до Ваших вподобань та побажань, Ви отримуєте в якості бонуса

АКЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ

 безкоштовний місячний догляд нашого флориста та дизайнера з естетики оформлення за всією реконструйованою територією, консультацію наших спеціалістів господарю чи садівнику з догляду рослинності та експлуатації садових комунікацій, подальші онлайн-консультації наших операторів з метою збереження та підтримання осучасненої території в естетичному стані.

Замовити послугу

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста ландшафтної студії “АртДімДизайн”.

Питання - відповіді

На жаль охопити весь об’єм робіт, що ми виконуємо  неможливо. На сайті представлені найголовніші, найзатребуваніші позиції. Телефонуйте за номерами, які вказані на сайті, і наші спеціалісти вас проконсультують.

Ми надаємо послуги на всіх етапах формування прибудинкової території, ціна залежить від типу робіт, які ви плануєте замовити. Крім того, ціна варіюється залежно від матеріалів, які обираєте Ви! Але можемо вас запевнити, що ми – компанія з демократичною ціновою політикою.

  1. Наш спеціаліст виїжджає на вашу ділянку і проводить перед проектний аналіз.
  2. Далі складається ТЗ, враховуючи ваші побажання.
  3. Розробляється концепція, обирається стиль ділянки, дизайнер створює декілька варіантів оформлення ділянки.
  4. Після вибору дизайну створюється кінцевий проект зі всією технічною документацією.
  5. Команда розпочинає свою роботу.

Коли ви замовляєте роботу в наших майстрів, вам одразу скажуть кінцевий термін виконання. Залежно від типу роботи, розміру території, грунту і т.д. може змінюватись тривалість робіт. Наші працівники завжди виконують замовлення в обумовлений термін.