Будівництво дерев’яних будинків за сучасними технологіями

На сьогоднішній день, будівництво дерев’яних будинків в Івано-Франківську – дуже популярна альтернатива шумним міським квартирам. Їх головна перевага – це створення найбільш сприятливого мікроклімату для людини всередині будинку, взимку він зберігає тепло, влітку – прохолоду.

Ландшафтна студія “АртДімДизайн” готова збудувати будинок вашої мрії, використовуючи передові технології та слідуючи європейським стандартам. Ми постійно слідкуємо за сучасними тенденціями, а наші спеціалісти можуть спроектувати будинок любої складності.

Дерев’яні будинки – ваш затишок і комфорт

Дерево у будівництві – це не лише привабливий зовнішній вигляд, а також прекрасні експлуатаційні характеристики та значна економія по обслуговуванню. Окрім вказаних переваг, дерев’яні будинки мають ще цілий ряд плюсів:

 • повітропроникність, яку забезпечує дерево, дозволяє підтримувати оптимальний рівень кисню та вологи у приміщенні, що робить перебування в ньому людей максимально комфортним;

 • теплопровідність – дерево рівномірно розподіляє тепло по внутрішньому простору дому;

 • екологічність, яка досягається за рахунок використовування натуральної і якісної сировини;

 • довгий термін експлуатації, при правильній обробці деревини на етапі будування;

 • естетичний зовнішній вигляд, який не потребує додаткового декоративного покриття.

Збудуємо для вас:

 • будинки з брусу, котеджі;

 • бані, лазні, сауни;

 • бесідки, альтанки;

 • інші дерев’яні конструкції…

Ми готові виконати будівництво проекту любої складності в найкоротші терміни. При цьому, наші спеціалісти піклуються про зручність і безпеку, щоб ви змогли насолоджуватися перебування у новому домі.

Будівництво бань і саун

Крім будівництва садових будинків та котеджів, наша фірма займається будівництвом бань та саун з натуральної деревини. Проектування такої споруди варто довірити професіоналам, які знають правила та етапи конструювання.

Ми використовуємо найпопулярніший, та відносно недорогий матеріал для зведення бань та саун – це дерев’яний брус та вагонка. Що стосується його виду, то зазвичай використовують комбінований: зовнішня сторона виконується з сосни або ялинки, а внутрішня з липи. Цей матеріал має тривалий термін експлуатації та відмінні характеристики:

 • забезпечує необхідний рівень вологи в приміщенні;

 • дихає;

 • прекрасні теплозберігаючі характеристики;

 • прекрасний аромат натурального дерева.

Такі бані швидко прогріваються, та не потребують складний технологій для утеплення.

Швидке будівництво з АртДімДизайн

Якщо ви хочете довірити будівництво дерев’яних споруд професіоналам, тоді звернулися за вірною адресою. Кваліфікована команда АртДімДизайн завжди шукає індивідуальний підхід до кожного клієнта і готова задовільнити його потреби. Крім того, хочемо запропонувати вам ще й виготовлення деревяних садових меблів, які на сьогоднішній день є найбільш затребуваним і популярним атрибутом присадибної ділянки. Садові столи та столики, крісла та лавки, гойдалки — це додатковий затишок і комфорт, а інколи ще й необхідність.

Ми працюємо тільки з якісною сировиною, що гарантує успіх проекту, а також його відмінні експлуатаційні характеристики. Також, окрім будівництва, наша компанія пропонує цілий спектр послуг по благоустрою території.

Ваш затишок – наша робота!

Тематична фотогалерея робіт напрямку "Будівництво дерев'яних будинків"

Замовити послугу

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста ландшафтної студії “АртДімДизайн”.

Спектр послуг, які надає наша компанія надзвичайно великий, і ми не в змозі про все розповісти на одній сторінці.

Але ми завжди готові відповісти на всі запитання, просто зателефонуйте нам!