Ландшафтний дизайн в Калуші

          Ландшафтна студія «АртДімДмизайн» – розширює географію діяльності, тому пропонує свої послуги не тільки в Івано-Франківську, а й по всій Україні.

Якщо ви житель міста Калуш і хочете навести лад на своїй земельній ділянці – ми з радістю запропонуємо спектр своїх послуг:

• по оформленню прибудинкових територій;
• створенню садів;
• формуванню клумб;
• формування водних декоративних інсталяцій;
• укладання бруківки та багато іншого.
          Для нас важливий кожний клієнт – тому наші фахівці в максимально короткі строки приїдуть до вас, щоб оцінити масштаби роботи та запропонувати свої варіанти вирішення поставлених задач.
          Наша основна ціль – це створення комфортного та затишного простору поруч з вашим домом. Ми готові виконати не лише створення креативних проектів у будь-якому стилі, а й регулярно проводити догляд за вашим садом, так виконувати інші сервісні роботи.

          Ви все ще мрієте про територію подвір’я як у кіно? Про автоматичний полив і красиві композиції з квітів?

З нами ваші мрії стануть реальністю. Спеціалісти ландшафтної студї «АртДімДизайн» готові прикласти максимум зусиль, щоб досягти бажаного результату. Ми впевнені, що знайдемо спільну мову з вами і зможемо задовільнити всі потреби.

Послуги ландшафтної студії "АртДімДизайн" в м. Калуш

Як ми працюємо

Ландшафтна студія «АртДімДизайн» - це більше, ніж облаштування території. Це мистецький підхід до Ваших бажань та мрій, який дозволить перетворити Вашу зону комфорту в квітучий райський куточок. Тонкощі такої майстерності не завжди знають садівники-аматори, тому займатися цим повинні професіонали.
КОМАНДА НАШОЇ СТУДІЇ:

Розробить

унікальний ландшафтний ескіз у декількох варіантах після того, як ознайомимося з Вашою ділянкою.

Запропонує

в надкороткий термін проект (генплан) садової ділянки з урахуванням Ваших побажань.

Виконає

після всіх підготовчих робіт Ви отримуєте варіант Вашої ділянки з усіма уточненнями.

Все "під ключ"

Виконуємо проекти «під ключ», від дизайну ділянки з вивчення місцевості до їх завершення.

Комплексна пропозиція

При виборі для роботи на Вашій присадибній ділянці нашої студії «АртДімДизайн», з метою облаштування її по-сучасному та відповідно до Ваших вподобань та побажань, Ви отримуєте в якості бонуса

АКЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ

 безкоштовний місячний догляд нашого флориста та дизайнера з естетики оформлення за всією реконструйованою територією, консультацію наших спеціалістів господарю чи садівнику з догляду рослинності та експлуатації садових комунікацій, подальші онлайн-консультації наших операторів з метою збереження та підтримання осучасненої території в естетичному стані.

Замовити послугу

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста ландшафтної студії “АртДімДизайн”.

Питання - відповіді

На жаль охопити весь об’єм робіт, що ми виконуємо  неможливо. На сайті представлені найголовніші, найзатребуваніші позиції. Телефонуйте за номерами, які вказані на сайті, і наші спеціалісти вас проконсультують.

Ми надаємо послуги на всіх етапах формування прибудинкової території, ціна залежить від типу робіт, які ви плануєте замовити. Крім того, ціна варіюється залежно від матеріалів, які обираєте Ви! Але можемо вас запевнити, що ми – компанія з демократичною ціновою політикою.

  1. Наш спеціаліст виїжджає на вашу ділянку і проводить перед проектний аналіз.
  2. Далі складається ТЗ, враховуючи ваші побажання.
  3. Розробляється концепція, обирається стиль ділянки, дизайнер створює декілька варіантів оформлення ділянки.
  4. Після вибору дизайну створюється кінцевий проект зі всією технічною документацією.
  5. Команда розпочинає свою роботу.

Коли ви замовляєте роботу в наших майстрів, вам одразу скажуть кінцевий термін виконання. Залежно від типу роботи, розміру території, грунту і т.д. може змінюватись тривалість робіт. Наші працівники завжди виконують замовлення в обумовлений термін.