Ландшафтний дизайн в Надвірній

Вітаємо вас на сайті «АртДімДизайн»!

Якщо ви хочете замовити проектування ландшафту та озеленення ділянки в місті Надвірна – ми раді вам запропонувати свої послуги:

 • ландшафтне проектування;
 • створення доріжок, майданчиків;
 • створення газонів, квітників, альпінаріїв;
 • догляд за садом і зеленими насадженнями;
 • створення декоративних водойм, фонтанів, систем автоматичного поливу;
 • освітлення ділянки.

Наше головне завдання – подарувати вам затишок та комфорт на прибудинковій території! Професійна команда студії ландшафтного дизайну «АртДімДизайн» виконує всі види робіт з озеленення, благоустрою та ландшафтного дизайну територій.

Наші дизайнери – талановиті, прогресивні та енергійні, професіонали своєї справи.  І вони уже зараз готові втілити в життя усі ваші побажання. Багаторічний досвід та сучасні погляди на створення дизайну подвір’я гарантують прекрасний результат в максимально зручні для вас строки. 

Ми намагаємося йти в ногу з часом, постійно вдосконалюємо свої знання, використовуємо сучасні технології та матеріали.

Творча складова нашої команди дозволяє створювати оригінальні та цікаві варіанти ландшафтного дизайну, що роблять ваші ділянки незвичайними і привертають до себе увагу.

Послуги ландшафтної студії "АртДімДизайн" в м. Надвірна

Як ми працюємо

Ландшафтна студія «АртДімДизайн» - це більше, ніж облаштування території. Це мистецький підхід до Ваших бажань та мрій, який дозволить перетворити Вашу зону комфорту в квітучий райський куточок. Тонкощі такої майстерності не завжди знають садівники-аматори, тому займатися цим повинні професіонали.
КОМАНДА НАШОЇ СТУДІЇ:

Розробить

унікальний ландшафтний ескіз у декількох варіантах після того, як ознайомимося з Вашою ділянкою.

Запропонує

в надкороткий термін проект (генплан) садової ділянки з урахуванням Ваших побажань.

Виконає

після всіх підготовчих робіт Ви отримуєте варіант Вашої ділянки з усіма уточненнями.

Все "під ключ"

Виконуємо проекти «під ключ», від дизайну ділянки з вивчення місцевості до їх завершення.

Комплексна пропозиція

При виборі для роботи на Вашій присадибній ділянці нашої студії «АртДімДизайн», з метою облаштування її по-сучасному та відповідно до Ваших вподобань та побажань, Ви отримуєте в якості бонуса

АКЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ

 безкоштовний місячний догляд нашого флориста та дизайнера з естетики оформлення за всією реконструйованою територією, консультацію наших спеціалістів господарю чи садівнику з догляду рослинності та експлуатації садових комунікацій, подальші онлайн-консультації наших операторів з метою збереження та підтримання осучасненої території в естетичному стані.

Замовити послугу

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста ландшафтної студії “АртДімДизайн”.

Питання - відповіді

На жаль охопити весь об’єм робіт, що ми виконуємо  неможливо. На сайті представлені найголовніші, найзатребуваніші позиції. Телефонуйте за номерами, які вказані на сайті, і наші спеціалісти вас проконсультують.

Ми надаємо послуги на всіх етапах формування прибудинкової території, ціна залежить від типу робіт, які ви плануєте замовити. Крім того, ціна варіюється залежно від матеріалів, які обираєте Ви! Але можемо вас запевнити, що ми – компанія з демократичною ціновою політикою.

 1. Наш спеціаліст виїжджає на вашу ділянку і проводить перед проектний аналіз.
 2. Далі складається ТЗ, враховуючи ваші побажання.
 3. Розробляється концепція, обирається стиль ділянки, дизайнер створює декілька варіантів оформлення ділянки.
 4. Після вибору дизайну створюється кінцевий проект зі всією технічною документацією.
 5. Команда розпочинає свою роботу.

Коли ви замовляєте роботу в наших майстрів, вам одразу скажуть кінцевий термін виконання. Залежно від типу роботи, розміру території, грунту і т.д. може змінюватись тривалість робіт. Наші працівники завжди виконують замовлення в обумовлений термін.