Ландшафтний дизайн в Збаражі

Неймовірний дизайн прибудинкової території в Збаражі?

– Легко! Ландшафтній студії «АртДімДизайн» все під силу. Ми уже більше 12 років оформляємо земельні ділянки, створюємо проекти будинків, сади та багато іншого. А це говорить про неймовірний досвід і можливість втілити в реальність будь-яку вашу мрію.

Кожен проект для нас – важливий і неповторний. Ми не використовуємо чужі ідеї, а придумуємо кожну деталь під ваші побажання та характер місцевості.

Нам довіряють не лише приватні землевласники, а й адміністрації територій різних комплексів і міських парків. Свідченням тому прекрасні відгуки і подяки наших клієнтів. Спираючись на налагоджені надійні методи, ми намагаємося практикувати і самі передові світові тенденції в області ландшафтного проектування.

Чому ми в своїй справі найкращі:

  • лише авторські дизайнерські проекти, які будуть викликати захват у вас і ваших гостей;
  • ніяких додаткових виплат після затвердження проекту і його ціни;
  • повна оплата після створення і здачі об’єкту;
  • пропонуємо послуги по догляду за садами та прибудинковими територіями.

Якщо ви мрієте про доглянуту ділянку в місті Збараж, то заповнюйте форму на сайті і менеджери студії «АртДімДизайн» зв’яжуться з вами найближчим часом.

Послуги ландшафтної студії "АртДімДизайн" в м. Збараж

Як ми працюємо

Ландшафтна студія «АртДімДизайн» - це більше, ніж облаштування території. Це мистецький підхід до Ваших бажань та мрій, який дозволить перетворити Вашу зону комфорту в квітучий райський куточок. Тонкощі такої майстерності не завжди знають садівники-аматори, тому займатися цим повинні професіонали.
КОМАНДА НАШОЇ СТУДІЇ:

Розробить

унікальний ландшафтний ескіз у декількох варіантах після того, як ознайомимося з Вашою ділянкою.

Запропонує

в надкороткий термін проект (генплан) садової ділянки з урахуванням Ваших побажань.

Виконає

після всіх підготовчих робіт Ви отримуєте варіант Вашої ділянки з усіма уточненнями.

Все "під ключ"

Виконуємо проекти «під ключ», від дизайну ділянки з вивчення місцевості до їх завершення.

Комплексна пропозиція

При виборі для роботи на Вашій присадибній ділянці нашої студії «АртДімДизайн», з метою облаштування її по-сучасному та відповідно до Ваших вподобань та побажань, Ви отримуєте в якості бонуса

АКЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ

 безкоштовний місячний догляд нашого флориста та дизайнера з естетики оформлення за всією реконструйованою територією, консультацію наших спеціалістів господарю чи садівнику з догляду рослинності та експлуатації садових комунікацій, подальші онлайн-консультації наших операторів з метою збереження та підтримання осучасненої території в естетичному стані.

Замовити послугу

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста ландшафтної студії “АртДімДизайн”.

Питання - відповіді

На жаль охопити весь об’єм робіт, що ми виконуємо  неможливо. На сайті представлені найголовніші, найзатребуваніші позиції. Телефонуйте за номерами, які вказані на сайті, і наші спеціалісти вас проконсультують.

Ми надаємо послуги на всіх етапах формування прибудинкової території, ціна залежить від типу робіт, які ви плануєте замовити. Крім того, ціна варіюється залежно від матеріалів, які обираєте Ви! Але можемо вас запевнити, що ми – компанія з демократичною ціновою політикою.

  1. Наш спеціаліст виїжджає на вашу ділянку і проводить перед проектний аналіз.
  2. Далі складається ТЗ, враховуючи ваші побажання.
  3. Розробляється концепція, обирається стиль ділянки, дизайнер створює декілька варіантів оформлення ділянки.
  4. Після вибору дизайну створюється кінцевий проект зі всією технічною документацією.
  5. Команда розпочинає свою роботу.

Коли ви замовляєте роботу в наших майстрів, вам одразу скажуть кінцевий термін виконання. Залежно від типу роботи, розміру території, грунту і т.д. може змінюватись тривалість робіт. Наші працівники завжди виконують замовлення в обумовлений термін.