Ландшафтний дизайн в Тернополі

Якщо ви хочете оформити садову ділянку в Тернополі чи в його околицях – студія ландшафтного дизайну «АртДімДизайн» готова запропонувати вам свої послуги:

 • оформлення прибудинкових територій;
 • озеленення та благоустрій;
  створення саду, клумб;
 • формування водних інсталяцій;
  формування фруктових садів, авторський дизайн вашого саду; 
 • прокладання стежок, укладка плитки та інше.

Ми цінуємо своїх клієнтів, тому завжди максимально швидко приступаємо до роботи. Замовивши послугу ландшафтного дизайну сьогодні, уже завтра ми будемо на вашій ділянці обговорювати можливі варіанти її оформлення.

Ціль нашої роботи – створити зручний та комфортний простір на вашій прибудинковій території – ландшафтний дизайн вашої мрії.

Це має бути місце відпочинку, де буде приємно пити каву та слухати дзюрчання штучного струмка. Також, ми пропонуємо догляд за створеними нами інсталяціями, очистку води, освітлення, догляд за садами і клумбами, підбір нових рослин та матеріалів.

Якщо ви все життя мріяли про затишний куточок біля свого будинку в м. Тернопіль, де можна буде проводити сімейні вечори – ви звернулися за адресою. Наші спеціалісти запропонують варіанти оформлення території, врахувавши усі ваші побажання. Ми впевнені, що результат задовільнить вас на усі 100%.

Послуги ландшафтної студії "АртДімДизайн" в м. Тернопіль

Як ми працюємо

Ландшафтна студія «АртДімДизайн» - це більше, ніж облаштування території. Це мистецький підхід до Ваших бажань та мрій, який дозволить перетворити Вашу зону комфорту в квітучий райський куточок. Тонкощі такої майстерності не завжди знають садівники-аматори, тому займатися цим повинні професіонали.
КОМАНДА НАШОЇ СТУДІЇ:

Розробить

унікальний ландшафтний ескіз у декількох варіантах після того, як ознайомимося з Вашою ділянкою.

Запропонує

в надкороткий термін проект (генплан) садової ділянки з урахуванням Ваших побажань.

Виконає

після всіх підготовчих робіт Ви отримуєте варіант Вашої ділянки з усіма уточненнями.

Все "під ключ"

Виконуємо проекти «під ключ», від дизайну ділянки з вивчення місцевості до їх завершення.

Комплексна пропозиція

При виборі для роботи на Вашій присадибній ділянці нашої студії «АртДімДизайн», з метою облаштування її по-сучасному та відповідно до Ваших вподобань та побажань, Ви отримуєте в якості бонуса

АКЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ

 безкоштовний місячний догляд нашого флориста та дизайнера з естетики оформлення за всією реконструйованою територією, консультацію наших спеціалістів господарю чи садівнику з догляду рослинності та експлуатації садових комунікацій, подальші онлайн-консультації наших операторів з метою збереження та підтримання осучасненої території в естетичному стані.

Замовити послугу

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста ландшафтної студії “АртДімДизайн”.

Питання - відповіді

На жаль охопити весь об’єм робіт, що ми виконуємо  неможливо. На сайті представлені найголовніші, найзатребуваніші позиції ландшафтного дизайну. Телефонуйте за номерами, які вказані на сайті, і наші спеціалісти вас проконсультують.

Ми надаємо послуги на всіх етапах формування прибудинкової території, ціна залежить від типу робіт, які ви плануєте замовити. Крім того, ціна варіюється залежно від матеріалів, які обираєте Ви! Але можемо вас запевнити, що ми – компанія з демократичною ціновою політикою.

 1. Наш спеціаліст виїжджає на вашу ділянку і проводить перед проектний аналіз.
 2. Далі складається ТЗ, враховуючи ваші побажання.
 3. Розробляється концепція, обирається стиль ділянки, дизайнер створює декілька варіантів оформлення ділянки.
 4. Після вибору дизайну створюється кінцевий проект зі всією технічною документацією.
 5. Команда розпочинає свою роботу.

Коли ви замовляєте роботу в наших майстрів, вам одразу скажуть кінцевий термін виконання. Залежно від типу роботи, розміру території, грунту і т.д. може змінюватись тривалість робіт. Наші працівники завжди виконують замовлення в обумовлений термін.