Ландшафтний дизайн в Козовій

«АртДімДизайн» – це команда дизайнерів та ландшафтників з багаторічним стажем, котрі давно працюють на ринку України.

Ми пропонуємо створення ландшафту, благоустрою та озеленення територій в місті Козова.

Створення садів та клумб – наш  профіль. Якщо ви мрієте про сад фруктових дерев, але не знаєте які обрати і як правильно їх розмістити – наші спеціалісти допоможуть. Також ми пропонуємо проектування, благоустрій та озеленення ділянок в місті Козова, встановлення систем поливу, що будуть підтримувати ваші газони в гарному стані та освітлення на територіях.

При створенні проекту, ми враховуємо вказаний вами бюджет і не виходимо за його рамки. Наші партнери і постачальними –  виробники лише якісної продукції в сфері озеленення, будівельні компанії та садові центри. І саме це дає нам змогу конкурувати на ринку і пропонувати оптимальне співвідношення ціни і якості.

Звертаючись в ландшафтну студію «АртДімДизайн» можете бути впевнені у якості наших послуг.

Команда складається з лише досвідчених спеціалістів, котрі постійно вдосконалюють свої знання, слідкують за новими тенденціями та технологіями і регулярно їх впроваджують в проекти.

Послуги ландшафтної студії "АртДімДизайн" в м. Козова

Як ми працюємо

Ландшафтна студія «АртДімДизайн» - це більше, ніж облаштування території. Це мистецький підхід до Ваших бажань та мрій, який дозволить перетворити Вашу зону комфорту в квітучий райський куточок. Тонкощі такої майстерності не завжди знають садівники-аматори, тому займатися цим повинні професіонали.
КОМАНДА НАШОЇ СТУДІЇ:

Розробить

унікальний ландшафтний ескіз у декількох варіантах після того, як ознайомимося з Вашою ділянкою.

Запропонує

в надкороткий термін проект (генплан) садової ділянки з урахуванням Ваших побажань.

Виконає

після всіх підготовчих робіт Ви отримуєте варіант Вашої ділянки з усіма уточненнями.

Все "під ключ"

Виконуємо проекти «під ключ», від дизайну ділянки з вивчення місцевості до їх завершення.

Комплексна пропозиція

При виборі для роботи на Вашій присадибній ділянці нашої студії «АртДімДизайн», з метою облаштування її по-сучасному та відповідно до Ваших вподобань та побажань, Ви отримуєте в якості бонуса

АКЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ

 безкоштовний місячний догляд нашого флориста та дизайнера з естетики оформлення за всією реконструйованою територією, консультацію наших спеціалістів господарю чи садівнику з догляду рослинності та експлуатації садових комунікацій, подальші онлайн-консультації наших операторів з метою збереження та підтримання осучасненої території в естетичному стані.

Замовити послугу

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста ландшафтної студії “АртДімДизайн”.

Питання - відповіді

На жаль охопити весь об’єм робіт, що ми виконуємо  неможливо. На сайті представлені найголовніші, найзатребуваніші позиції. Телефонуйте за номерами, які вказані на сайті, і наші спеціалісти вас проконсультують.

Ми надаємо послуги на всіх етапах формування прибудинкової території, ціна залежить від типу робіт, які ви плануєте замовити. Крім того, ціна варіюється залежно від матеріалів, які обираєте Ви! Але можемо вас запевнити, що ми – компанія з демократичною ціновою політикою.

  1. Наш спеціаліст виїжджає на вашу ділянку і проводить перед проектний аналіз.
  2. Далі складається ТЗ, враховуючи ваші побажання.
  3. Розробляється концепція, обирається стиль ділянки, дизайнер створює декілька варіантів оформлення ділянки.
  4. Після вибору дизайну створюється кінцевий проект зі всією технічною документацією.
  5. Команда розпочинає свою роботу.

Коли ви замовляєте роботу в наших майстрів, вам одразу скажуть кінцевий термін виконання. Залежно від типу роботи, розміру території, грунту і т.д. може змінюватись тривалість робіт. Наші працівники завжди виконують замовлення в обумовлений термін.