Ландшафтний дизайн в Буковелі (Яблуниця, Поляниця)

Ви мрієте про вишукану придомову територію в Буковелі (Яблуниця, Паляниця) – ландшафтна студія «АртДімДизайн» замається проектами будь-якої складності і будь-якого бюджету.

Незважаючи на те, що природа в Буковелі і так надзвичайно красива – вона потребує постійного догляду. А якщо ви плануєте озеленити пусту ділянку – то без допомоги професіоналів вам не обійтися.

Наші фахівці здатні на самій звичайній ділянці створити оазис краси і комфорту, який буде радувати Вас і Ваших близьких. Створення ландшафтного проекту – це величезна праця архітекторів, інженерів, дизайнерів і агрономів. Результат цієї роботи не залишить байдужим навіть самого вибагливого клієнта.

Наші ландшафтні дизайнери підготують оригінальні ескізи і ідеї, а агрономи і садівники зроблять все можливе, щоб рослини були привезені на ділянку і посаджені в ідеальному стані.

Професіонали студії «АртДімДизайн» готові втілити в життя будь-яку ідею і побажання замовника, а також запропонувати свої варіанти перетворення Вашого саду. Величезний асортимент рослин з кращих розплідників та їх оригінальні форми зроблять Ваш сад прекрасним і неповторним.

Послуги ландшафтної студії "АртДімДизайн" в Буковелі

Як ми працюємо

Ландшафтна студія «АртДімДизайн» - це більше, ніж облаштування території. Це мистецький підхід до Ваших бажань та мрій, який дозволить перетворити Вашу зону комфорту в квітучий райський куточок. Тонкощі такої майстерності не завжди знають садівники-аматори, тому займатися цим повинні професіонали.
КОМАНДА НАШОЇ СТУДІЇ:

Розробить

унікальний ландшафтний ескіз у декількох варіантах після того, як ознайомимося з Вашою ділянкою.

Запропонує

в надкороткий термін проект (генплан) садової ділянки з урахуванням Ваших побажань.

Виконає

після всіх підготовчих робіт Ви отримуєте варіант Вашої ділянки з усіма уточненнями.

Все "під ключ"

Виконуємо проекти «під ключ», від дизайну ділянки з вивчення місцевості до їх завершення.

Комплексна пропозиція

При виборі для роботи на Вашій присадибній ділянці нашої студії «АртДімДизайн», з метою облаштування її по-сучасному та відповідно до Ваших вподобань та побажань, Ви отримуєте в якості бонуса

АКЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ

 безкоштовний місячний догляд нашого флориста та дизайнера з естетики оформлення за всією реконструйованою територією, консультацію наших спеціалістів господарю чи садівнику з догляду рослинності та експлуатації садових комунікацій, подальші онлайн-консультації наших операторів з метою збереження та підтримання осучасненої території в естетичному стані.

Замовити послугу

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста ландшафтної студії “АртДімДизайн”.

Питання - відповіді

На жаль охопити весь об’єм робіт, що ми виконуємо  неможливо. На сайті представлені найголовніші, найзатребуваніші позиції. Телефонуйте за номерами, які вказані на сайті, і наші спеціалісти вас проконсультують.

Ми надаємо послуги на всіх етапах формування прибудинкової території, ціна залежить від типу робіт, які ви плануєте замовити. Крім того, ціна варіюється залежно від матеріалів, які обираєте Ви! Але можемо вас запевнити, що ми – компанія з демократичною ціновою політикою.

  1. Наш спеціаліст виїжджає на вашу ділянку і проводить перед проектний аналіз.
  2. Далі складається ТЗ, враховуючи ваші побажання.
  3. Розробляється концепція, обирається стиль ділянки, дизайнер створює декілька варіантів оформлення ділянки.
  4. Після вибору дизайну створюється кінцевий проект зі всією технічною документацією.
  5. Команда розпочинає свою роботу.

Коли ви замовляєте роботу в наших майстрів, вам одразу скажуть кінцевий термін виконання. Залежно від типу роботи, розміру території, грунту і т.д. може змінюватись тривалість робіт. Наші працівники завжди виконують замовлення в обумовлений термін.