Ландшафтний дизайн в Заліщиках

Якщо вам потрібні послуги ландшафтного дизайну, благоустрою та озеленення в Заліщиках, то ми будемо раді допомогти. Чому варто звернутися до нас:

  • Пропонуємо виконання дизайну вашої ділянки під ключ.
  • Слідкуємо за термінами виконання роботи.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Оптимальне співвідношення ціни і якості.

Ландшафтна студія «АртДімДизайн» уже давно отримує позитивні відгуки на всеукраїнському ринку. Ми спеціалізуємося на ландшафтному дизайні будь-якого масштабу і складності – реалізуємо будь-які проекти внутрішнього озеленення торгових і бізнес-центрів, офісів, автосалонів, фітнес і спа-центрів, будинків і квартир.

Внутрішнє і зовнішнє озеленення великих об’єктів висуває особливі вимоги до внутрішньої організації компанії і професійному рівню її співробітників. Студія «АртДімДизайн» включає в себе ландшафтний відділ, відділ фітодизайну, відділ сервісного обслуговування рослин. А так же будівельний відділ, покликаний вирішувати технічні завдання, пов’язані з благоустроєм ділянок зовнішнього озеленення та зведенням конструкцій для внутрішнього озеленення, в тому числі таких популярних сьогодні зелених стін.

Провідні фахівці цих відділів мають профільну освіту і багаторічний досвід роботи.

Послуги ландшафтної студії "АртДімДизайн" в м. Калуш

Як ми працюємо

Ландшафтна студія «АртДімДизайн» - це більше, ніж облаштування території. Це мистецький підхід до Ваших бажань та мрій, який дозволить перетворити Вашу зону комфорту в квітучий райський куточок. Тонкощі такої майстерності не завжди знають садівники-аматори, тому займатися цим повинні професіонали.
КОМАНДА НАШОЇ СТУДІЇ:

Розробить

унікальний ландшафтний ескіз у декількох варіантах після того, як ознайомимося з Вашою ділянкою.

Запропонує

в надкороткий термін проект (генплан) садової ділянки з урахуванням Ваших побажань.

Виконає

після всіх підготовчих робіт Ви отримуєте варіант Вашої ділянки з усіма уточненнями.

Все "під ключ"

Виконуємо проекти «під ключ», від дизайну ділянки з вивчення місцевості до їх завершення.

Комплексна пропозиція

При виборі для роботи на Вашій присадибній ділянці нашої студії «АртДімДизайн», з метою облаштування її по-сучасному та відповідно до Ваших вподобань та побажань, Ви отримуєте в якості бонуса

АКЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ

 безкоштовний місячний догляд нашого флориста та дизайнера з естетики оформлення за всією реконструйованою територією, консультацію наших спеціалістів господарю чи садівнику з догляду рослинності та експлуатації садових комунікацій, подальші онлайн-консультації наших операторів з метою збереження та підтримання осучасненої території в естетичному стані.

Замовити послугу

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста ландшафтної студії “АртДімДизайн”.

Питання - відповіді

На жаль охопити весь об’єм робіт, що ми виконуємо  неможливо. На сайті представлені найголовніші, найзатребуваніші позиції. Телефонуйте за номерами, які вказані на сайті, і наші спеціалісти вас проконсультують.

Ми надаємо послуги на всіх етапах формування прибудинкової території, ціна залежить від типу робіт, які ви плануєте замовити. Крім того, ціна варіюється залежно від матеріалів, які обираєте Ви! Але можемо вас запевнити, що ми – компанія з демократичною ціновою політикою.

  1. Наш спеціаліст виїжджає на вашу ділянку і проводить перед проектний аналіз.
  2. Далі складається ТЗ, враховуючи ваші побажання.
  3. Розробляється концепція, обирається стиль ділянки, дизайнер створює декілька варіантів оформлення ділянки.
  4. Після вибору дизайну створюється кінцевий проект зі всією технічною документацією.
  5. Команда розпочинає свою роботу.

Коли ви замовляєте роботу в наших майстрів, вам одразу скажуть кінцевий термін виконання. Залежно від типу роботи, розміру території, грунту і т.д. може змінюватись тривалість робіт. Наші працівники завжди виконують замовлення в обумовлений термін.