Послуги

Ландшафтна студія “АртДімДизайн” – це компанія з багаторічним стажем, яка займається ландшафтним дизайном та втілює мрії свої замовників у життя. Спеціалісти студії допомагають з оформленням прибудинкових територій на всіх етапах:

 • ландшафтний дизайн – втілення, корегування ідей клієнтів та пошук найкращих варіантів їх реалізації;

 • проектування прибудинкових територій – створення плану території, розрахунок місць для клумб, садів, водних добудов, доріжок і т.д.;

 • формування фруктових садів – підбір дерев, поради щодо “сусідства”, висадка та надання порад щодо догляду за ними;

 • формування декоративних водних інсталяцій – створюємо штучні водойми: 

 • формування альпінаріїв, рокаріїв та клумб – створення декоративних осередків альпійських видів рослин. Формування клумб, підбір найкращих комбінацій квітів з урахуванням Ваших побажань;

 • висадка газонів – формуємо акуратні, красиві, рівномірні газони (посівні або рулонні);

 • формування декоративних водних інсталяцій – створюємо штучні водойми: штучні ставки, озерця, водоспади та фонтани;

 • системи автоматичного поливу – установлюємо механізми, що виконують автоматичний, систематичний полив територій;

 • укладання художньої бруківки – створюємо красиві доріжки з різних видів каменю, враховуючи загальний дизайн та Ваші бажання;

 • будівництво дерев’яних будинків, саун, альтанок… .

Ми зібрали в свою команду найкращих спеціалістів, які досконало знають свою справу і здатні вгодити кожному замовнику! Довіртесь нашим працівникам і будьте впевнені, що робота буде виконана якісно, вчасно та згідно Ваших побажань.

Замовити послугу

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста ландшафтної студії “АртДімДизайн”.

Питання - відповіді

На жаль охопити весь об’єм робіт, що ми виконуємо  неможливо. На сайті представлені найголовніші, найзатребуваніші позиції. Телефонуйте за номерами, які вказані на сайті, і наші спеціалісти вас проконсультують.

Ми надаємо послуги на всіх етапах формування прибудинкової території, ціна залежить від типу робіт, які ви плануєте замовити. Крім того, ціна варіюється залежно від матеріалів, які обираєте Ви! Але можемо вас запевнити, що ми – компанія з демократичною ціновою політикою.

Коли ви замовляєте роботу в наших майстрів, вам одразу скажуть кінцевий термін виконання. Залежно від типу роботи, розміру території, грунту і т.д. може змінюватись тривалість робіт. Наші працівники завжди виконують замовлення в обумовлений термін.

Сучасні сади включають в себе не лише плодові дерева, а й декоративні. При оформленні потрібно враховувати які культури ви висаджуєте, і зберігати відстань такою, щоб розвиток та ріст кожного дерева не заважав іншому. Саме тому за плануванням саду треба звертатися до професіонала – він допоможе підібрати оптимальні варіанти комбінацій.

Сосни витримують будь-які погодні умови, але вони дуже вибагливі при висадці. Для посадки потрібен цілісний кореневий ком, так як коріння дуже ніжне, воно швидко помирає на відкритих ділянках. Висаджувати сосни краще зимою, але також можна це зробити восени або навесні.

Висаджувати дерево потрібно в піщаний ґрунт, і якщо він вадкий – то зробити дренаж в ямі. Тільки правильні умови висадки забезпечать хорошу приживаність дерева.

Вибір плитки для тротуару залежить від її подальшого використання і навантаження, яке на неї буде приходитися. Тротуарна плитка для громадських місць добре відрізняється від плитки для тротуару на приватному подвір’ї як по характеристиках, так і по ціні.

Запам’ятайте, що високоякісна плитка не може бути максимально дешевою. Якщо у вас виникають труднощі з вибором, то зверніться за допомогою до професіоналів, озвучте свій бюджет і вони зможуть вам підібрати оптимальний варіант.

Ну в першу чергу через естетичний вигляд. Посівний газон далеко не завжди може вас задовільнити – він має дефекти, трава може проростати нерівномірно, і це відображається на вигляді усієї ділянки. З рулонним газоном ситуація зовсім інша – догляд за таким покриттям легший и дешевший,  також рулонний газон дозволяє скорегувати нерівності грантового покриття. Ну і найосновніше – ви отримаєте зелену гарну ділянку одразу після застелення.

 1. Наш спеціаліст виїжджає на вашу ділянку і проводить перед проектний аналіз.
 2. Далі складається ТЗ, враховуючи ваші побажання.
 3. Розробляється концепція, обирається стиль ділянки, дизайнер створює декілька варіантів оформлення ділянки.
 4. Після вибору дизайну створюється кінцевий проект зі всією технічною документацією.
 5. Команда розпочинає свою роботу.