Ландшафтний дизайн в Чорткові

Ландшафтна студія «АртДімДизайн» створює різні ландшафтні проекти будь-якої складності: від приватних сімейних садів до величезних садиб в м. Чортків.

Ми розробили ідеальний процес створення дизайну саду, щоб задовольнити потреби самого вимогливого клієнта на кожному етапі робіт: від розробки ландшафтного проекту заміської ділянки, до повної реалізації задуманих ідей. Ми не дотримуємося моди і не копіюємо роботи відомих майстрів ландшафтного дизайну. Кожен проект саду унікальний і єдиний в своєму виконанні і відповідає характеру його власників.

Що ми пропонуємо?

  • оформлення прибудинкових територій;
  • створення садів, клумб;
  • формування водних інсталяцій;
  • прокладання стежок, укладка плитки;
  • розробка освітлення та багато іншого.

Якщо ви мрієте про гарний дизайн своєї ділянки, про цвітучі клумби та зелену травичку круглий рік, то без допомоги професіоналів вам не обійтися.

Ми пропонуємо послуги дизайнерів ландшафту, благоустрою та озеленення в місті Чортків і гарантуємо оптимальне співвідношення ціни і якості виконаних робіт.

Наша команда – це віданні і трудолюбиві люди що завжди прагнуть створити гармонію між створеним природою і створеним людиною.

Послуги ландшафтної студії "АртДімДизайн" в м. Чортків

Як ми працюємо

Ландшафтна студія «АртДімДизайн» - це більше, ніж облаштування території. Це мистецький підхід до Ваших бажань та мрій, який дозволить перетворити Вашу зону комфорту в квітучий райський куточок. Тонкощі такої майстерності не завжди знають садівники-аматори, тому займатися цим повинні професіонали.
КОМАНДА НАШОЇ СТУДІЇ:

Розробить

унікальний ландшафтний ескіз у декількох варіантах після того, як ознайомимося з Вашою ділянкою.

Запропонує

в надкороткий термін проект (генплан) садової ділянки з урахуванням Ваших побажань.

Виконає

після всіх підготовчих робіт Ви отримуєте варіант Вашої ділянки з усіма уточненнями.

Все "під ключ"

Виконуємо проекти «під ключ», від дизайну ділянки з вивчення місцевості до їх завершення.

Комплексна пропозиція

При виборі для роботи на Вашій присадибній ділянці нашої студії «АртДімДизайн», з метою облаштування її по-сучасному та відповідно до Ваших вподобань та побажань, Ви отримуєте в якості бонуса

АКЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ

 безкоштовний місячний догляд нашого флориста та дизайнера з естетики оформлення за всією реконструйованою територією, консультацію наших спеціалістів господарю чи садівнику з догляду рослинності та експлуатації садових комунікацій, подальші онлайн-консультації наших операторів з метою збереження та підтримання осучасненої території в естетичному стані.

Замовити послугу

Залиште заявку та отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста ландшафтної студії “АртДімДизайн”.

Питання - відповіді

На жаль охопити весь об’єм робіт, що ми виконуємо  неможливо. На сайті представлені найголовніші, найзатребуваніші позиції. Телефонуйте за номерами, які вказані на сайті, і наші спеціалісти вас проконсультують.

Ми надаємо послуги на всіх етапах формування прибудинкової території, ціна залежить від типу робіт, які ви плануєте замовити. Крім того, ціна варіюється залежно від матеріалів, які обираєте Ви! Але можемо вас запевнити, що ми – компанія з демократичною ціновою політикою.

  1. Наш спеціаліст виїжджає на вашу ділянку і проводить перед проектний аналіз.
  2. Далі складається ТЗ, враховуючи ваші побажання.
  3. Розробляється концепція, обирається стиль ділянки, дизайнер створює декілька варіантів оформлення ділянки.
  4. Після вибору дизайну створюється кінцевий проект зі всією технічною документацією.
  5. Команда розпочинає свою роботу.

Коли ви замовляєте роботу в наших майстрів, вам одразу скажуть кінцевий термін виконання. Залежно від типу роботи, розміру території, грунту і т.д. може змінюватись тривалість робіт. Наші працівники завжди виконують замовлення в обумовлений термін.