Про нас

Ландшафтна cтудія «АртДімДизайн» – колектив креативних, досвідчених, молодих та амбітних людей, для яких професіоналізм та втілення ідей клієнтів в реальність – це запорука успіху! Кожне обійстя – це неперевершений комплекс краси та затишку, індивідуальний стиль та якісне виконання робіт за обумовлений термін у найвіддаленіших куточках України.

Місія

Наша місія, шляхом надання якісних послуг ландшафтного дизайну, робити людей щасливими. Адже коли дім є осередком тепла і затишку, то і загальний стан справ йде вгору!

Візія

«АртДімДизайн» - компанія-лідер, яка на перший план ставить бажання клієнта, професійно виконує завдання в обумовлений термін. Ми хочемо бути найкращими і завжди розвиваємось, адже меж досконалості немає!

Цінності

Виконання креативних завдань, вихід за власні рамки, реалізації цікавих проектів. Найголовніше наше досягнення - задоволені клієнти.

Ландшафтний дизайн, благоустрій, озеленення...

Досвід з облаштування присадибних ділянок, яким ділимося з клієнтами уже впродовж 12 років, доводить, що наші знання та Ваші бажання завжди йдуть у ногу з часом моди. Наші професіонали дозволяють реалізовувати найспонтанніші та найекспериментальніші задуми та мрії. Адже якісний та спеціалізований догляд за газонами, декоративними рослинами та деревами, які створять для Вас затишні оазиси краси та здоровя, формування фруктових садів, найрізноманітніші водні інсталяції, альпінарії та рокарії, внесуть у Ваше життя різнобарвність та романтизм!

Наші переваги

Цінова політика

- розумна цінова політика і гнучка система знижок.

Консультації

 - безкоштовні професійні консультації спеціалістів.

Оперативність

– швидко і без затримок. Завжди виконюємо роботи згідно домовленостей.

Ексклюзивність

 - втілення в реальність ексклюзивних проектів.

Обладнання

 - використання якісного обладнання провідних світових виробників, перевіреного в наших кліматичних умовах.

Спеціалісти

 - кваліфіковані працівники з фаховою освітою та індивідуальним підходом до кожного клієнта виконають всі види ландшафтних робіт

Питання - відповіді

На жаль охопити весь об’єм робіт, що ми виконуємо  неможливо. На сайті представлені найголовніші, найзатребуваніші позиції. Телефонуйте за номерами, які вказані на сайті, і наші спеціалісти вас проконсультують.

Ми надаємо послуги на всіх етапах формування прибудинкової території, ціна залежить від типу робіт, які ви плануєте замовити. Крім того, ціна варіюється залежно від матеріалів, які обираєте Ви! Але можемо вас запевнити, що ми – компанія з демократичною ціновою політикою.

Коли ви замовляєте роботу в наших майстрів, вам одразу скажуть кінцевий термін виконання. Залежно від типу роботи, розміру території, грунту і т.д. може змінюватись тривалість робіт. Наші працівники завжди виконують замовлення в обумовлений термін.

Сучасні сади включають в себе не лише плодові дерева, а й декоративні. При оформленні потрібно враховувати які культури ви висаджуєте, і зберігати відстань такою, щоб розвиток та ріст кожного дерева не заважав іншому. Саме тому за плануванням саду треба звертатися до професіонала – він допоможе підібрати оптимальні варіанти комбінацій.

Сосни витримують будь-які погодні умови, але вони дуже вибагливі при висадці. Для посадки потрібен цілісний кореневий ком, так як коріння дуже ніжне, воно швидко помирає на відкритих ділянках. Висаджувати сосни краще зимою, але також можна це зробити восени або навесні.

Висаджувати дерево потрібно в піщаний ґрунт, і якщо він вадкий – то зробити дренаж в ямі. Тільки правильні умови висадки забезпечать хорошу приживаність дерева.

Вибір плитки для тротуару залежить від її подальшого використання і навантаження, яке на неї буде приходитися. Тротуарна плитка для громадських місць добре відрізняється від плитки для тротуару на приватному подвір’ї як по характеристиках, так і по ціні.

Запам’ятайте, що високоякісна плитка не може бути максимально дешевою. Якщо у вас виникають труднощі з вибором, то зверніться за допомогою до професіоналів, озвучте свій бюджет і вони зможуть вам підібрати оптимальний варіант.

Ну в першу чергу через естетичний вигляд. Посівний газон далеко не завжди може вас задовільнити – він має дефекти, трава може проростати нерівномірно, і це відображається на вигляді усієї ділянки. З рулонним газоном ситуація зовсім інша – догляд за таким покриттям легший и дешевший,  також рулонний газон дозволяє скорегувати нерівності грантового покриття. Ну і найосновніше – ви отримаєте зелену гарну ділянку одразу після застелення.

  1. Наш спеціаліст виїжджає на вашу ділянку і проводить перед проектний аналіз.
  2. Далі складається ТЗ, враховуючи ваші побажання.
  3. Розробляється концепція, обирається стиль ділянки, дизайнер створює декілька варіантів оформлення ділянки.
  4. Після вибору дизайну створюється кінцевий проект зі всією технічною документацією.
  5. Команда розпочинає свою роботу.

ВІДГУКИ НАШИХ ЗАМОВНИКІВ

Звернулась в компанію "АртДімДизайн" щоб облаштувати територію перед будинком. Гарно проконсультували, запропонували свої ідеї та, не затримуючись, приступили реалізації. Дякую за гарно виконану роботу!
Олена
Довго руки не доходили до облаштування подвір'я, тож вирішили звернутись до професіоналів. Мені порадили компанію "АртДімДизайн", до них і пішли по допомогу. Можемо лише подякувати, адже щодня насолоджуємося, коли виходимо за поріг будинку.
Микола
Якось прийшли на новосілля до друзів, і їхнє подвір’я викликало у нас подив. Дерева, кущі, тераса, доріжки - все виглядало гармонійно. Спитали контакти майстрів і так потрапили до студії «АртДімДизайн», тепер захоплюємося своїм будинком щодня.
Тарас
Замовляла у компанії “АртДімДизайн” послугу оформлення дачного участка. Залишилась дуже задоволена – зробили все швидко і зразу створився затишок біля будинку. Буду однозначно радити друзям.
Марія
Ми замовляли послугу ландшафтного дизайну для котеджа в рамках міста. Розмір – 1 сотка. Результат перевершив наші очікування, адже на квадраті 10х10 м ми отримали і цвітучі кущі, і багато квітів, але в той же час залишилось повітря і простір. Жінка в захваті, і тепер доглядає троянди, піони та інші висаджені квіти.
Володимир
Як вияснилося, до справжньої гармонії на участку не вистачало газону. Замовили його у АртДімДизайн і не помилилися. Зараз все виглядає прекрасно, трішки хвилюємося як він перезимує, але впевнені, що буде виглядати ще краще ніж зараз. Хлопцям вдячні за швидку і творчу роботу.
Вероніка
Прийшов в компанію АртДімДизайн з проханням оформити сад на території подвір’я. Окремо хотілося невеличкий сад, де через пару років можна буду збирати урожай для внуків. Дали цінні поради, що і де краще саджати, коли підживлювати і як зберегти дерево. Інформація дуже цінна, тепер доглядаємо самостійно.
Максим
Жінка мріяла про територію будинку усіяну квітами і з вистеленими доріжками, як у кіно. Вирішив здійснити її мрію – звернувся в АрдімДіизайн і не прогадав. Тепер наше подвір’я має гарну клумбу і викладені з плиточки стежки. Проект був підтверджений з першого разу, все швидко і якісно. Рекомендуємо!
Віталік