Про нас

Ландшафтна cтудія «АртДімДизайн» – колектив креативних, досвідчених, молодих та амбітних людей, для яких професіоналізм та втілення ідей клієнтів в реальність – це запорука успіху! Кожне обійстя – це неперевершений комплекс краси та затишку, індивідуальний стиль та якісне виконання робіт за обумовлений термін у найвіддаленіших куточках України.

Місія

Наша місія, шляхом надання якісних послуг ландшафтного дизайну, робити людей щасливими. Адже коли дім є осередком тепла і затишку, то і загальний стан справ йде вгору!

Візія

«АртДімДизайн» - компанія-лідер, яка на перший план ставить бажання клієнта, професійно виконує завдання в обумовлений термін. Ми хочемо бути найкращими і завжди розвиваємось, адже меж досконалості немає!

Цінності

Виконання креативних завдань, вихід за власні рамки, реалізації цікавих проектів. Найголовніше наше досягнення - задоволені клієнти.

Ландшафтний дизайн, благоустрій, озеленення...

Досвід з облаштування присадибних ділянок, яким ділимося з клієнтами уже впродовж 12 років, доводить, що наші знання та Ваші бажання завжди йдуть у ногу з часом моди. Наші професіонали дозволяють реалізовувати найспонтанніші та найекспериментальніші задуми та мрії. Адже якісний та спеціалізований догляд за газонами, декоративними рослинами та деревами, які створять для Вас затишні оазиси краси та здоровя, формування фруктових садів, найрізноманітніші водні інсталяції, альпінарії та рокарії, внесуть у Ваше життя різнобарвність та романтизм!

Наші переваги

Цінова політика

- розумна цінова політика і гнучка система знижок.

Консультації

 - безкоштовні професійні консультації спеціалістів.

Оперативність

– розумна цінова політика і гнучка система знижок.

Ексклюзивність

 - втілення в реальність ексклюзивних проектів.

Обладнання

 - використання якісного обладнання провідних світових виробників, перевіреного в наших кліматичних умовах.

Спеціалісти

 - кваліфіковані працівники з фаховою освітою та індивідуальним підходом до кожного клієнта виконають всі види ландшафтних робіт

Питання - відповіді

На жаль охопити весь об’єм робіт, що ми виконуємо  неможливо. На сайті представлені найголовніші, найзатребуваніші позиції. Телефонуйте за номерами, які вказані на сайті, і наші спеціалісти вас проконсультують.

Ми надаємо послуги на всіх етапах формування прибудинкової території, ціна залежить від типу робіт, які ви плануєте замовити. Крім того, ціна варіюється залежно від матеріалів, які обираєте Ви! Але можемо вас запевнити, що ми – компанія з демократичною ціновою політикою.

Коли ви замовляєте роботу в наших майстрів, вам одразу скажуть кінцевий термін виконання. Залежно від типу роботи, розміру території, грунту і т.д. може змінюватись тривалість робіт. Наші працівники завжди виконують замовлення в обумовлений термін.

ВІДГУКИ НАШИХ ЗАМОВНИКІВ

Звернулась в компанію "АртДімДизайн" щоб облаштувати територію перед будинком. Гарно проконсультували, запропонували свої ідеї та, не затримуючись, приступили реалізації. Дякую за гарно виконану роботу!
Олена
Довго руки не доходили до облаштування подвір'я, тож вирішили звернутись до професіоналів. Мені порадили компанію "АртДімДизайн", до них і пішли по допомогу. Можемо лише подякувати, адже щодня насолоджуємося, коли виходимо за поріг будинку.
Микола
Якось прийшли на новосілля до друзів, і їхнє подвір’я викликало у нас подив. Дерева, кущі, тераса, доріжки - все виглядало гармонійно. Спитали контакти майстрів і так потрапили до студії «АртДімДизайн», тепер захоплюємося своїм будинком щодня.
Тарас