Ідеї ландшафтного дизайну

3 ідеї для ландшафтного дизайну в 2019 році

Тренди існують у всіх сферах нашого життя: макіяж, одяг, прикраси і ландшафтний дизайн не є винятком. Спеціалісти діляться своїми секретами, як ж облаштувати територію, щоб вона виглядала сучасно.

  1. Класика – те, що не виходить з моди ніколи і завжди буде актуальним. Організоавують посадку дерев, розташовують їх симетрично. Доповнюють дизайн клумбами, де поєднують різні види квітучих рослин.
  2. Мінімалізм – стиль, що набирає обертів в світі дизайну інтер’єру та одягу. Прибудинкові території теж оформлюють в стилі мінімалізму. Насадження густих кущів, які підрізають ніби під лінієчку, доріжки з гальки, які ведуть між дивовижним різноманіттям “живих” геометричних фігур.
  3. Японський ландшафт – Японія країна передових технологій, яка задає моду всьому світу. Японський ландшафт ґрунтується на шануванні природи та особистому спокої. Тому в даному випадку перевагу надають спокійним відтінкам зеленого, які плавно перетікають з одного в інший. Також, популярним є оформлення штучного водоймища, що має особливу філософію в Країні висхідного сонця.

Тренди та мода задають шлях розвитку індустрії, але в будь-якому випадку необхідно дослуховуватись до власних вподобань. Слухати свої бажання, радитись спеціалістами та звернутись в “АртДімДизайн” – простий рецепт красивого двору.