rulonnyy-gazon-porady

Як вибрати рулонний газон: поради спеціалістів

Рулонний газон – це природний покрив дернового походження з багаторічних злаків.

Матеріал вирощують за особливою технологією, що дає можливість зрізати шар дерну. Потім його можна перевезти на іншу земельну ділянку та викласти в місці, яке ще кілька годин тому було пустим і занедбаним.

Всі товари, вироблені сучасною людиною можна розділити на якісні і неякісні. Рулонні газони не виняток. Серед широкого розмаїття нерідко можна наштовхнутися на поганий матеріал, який доставить масу незручностей. Щоб цього уникнути слід точно знати, яким саме має бути відмінний газон і як його вибрати.

Основні поради по вибору газону

В першу чергу розгляньте, як високо скошена трава в газоні. Якщо це зроблено досить коротко, то такий факт свідчить про приховані виробником недоліки продукції. Оптимальна висота трави рулонного газону повинна досягати трьох сантиметрів і зобов’язана бути рівномірною по всій його площі.

Трав’яний склад покриття також неймовірно важливий. Чим більше він різноманітний, тим краще. Так, в більшості випадків використовується мітлиця, тонконіг самих різних сортів, райграс пасовищний і лугова і червона костриця. Одні види можуть витримати заморозки або посухи, інші стійкі до рекреаційних навантажень або сходять в найшвидші терміни.

Свіжість трави в рулонах також є важливим критерієм його вибору. Найкраще купувати покриття в той день, коли скошується трава. Якщо ви помітили, що від майбутньої галявини виходить прілий аромат, а сама трава покрилася жовтизною, то краще відмовитися від такої покупки. Щоб перевірити газон на «свіжість» скачайте і розкачайте рулон кілька разів: трава і дерен при цьому не стануть обсипатися.

Не купуйте рулонний газон, вироблений на полімерній сітці або на підробленому матеріалі. Це ознака того, що рослини виростали в теплицях довгі місяці і для відкритого ґрунту вони не зовсім підходять.

Підсумовуючи всі перераховані вище правила покупки газону, можна звести поради до наступних пунктів:

• купуйте тільки недавно скошений рулон;

• ґрунт зобов’язаний бути вологим;

• рулон повинен бути однакової товщини;

• відсутність будь-яких плям і лисин на покритті.

А якщо ви ще досі не можете знайти газон, що відповідатиме усім вище перерахованим критеріям, звертайтеся до нас!